NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU TYP BUNGALOV Viac informácií na tel. čísle 0917 921 889.
NOVOSTAVBA MODERNÉHO RODINNÉHO DOMU Viac informácií na tel. čísle 0917 921 889.
Vyhľadávanie

V ponuke je 126 nehnuteľností.

TOP! 4i lukratívny MEZONET v centre mesta

Cena:
182 500,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Banská Bystrica
Obec: Banská Bystrica
Ulica: Kukučínova
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
 
Podlahová plocha: 116 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 2
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 07BB4-KUK3a
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 4i MEZONET v novo-zrekonštruovanom obytnom dome v centre Banskej Bystrice, na Kukučínovej ulici. 

Výmera: - byt: 110.00 m2

             - balkón: 6.70 m2

SPOLU: 116.70 m2

Dispozícia: byt pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývačky s kuchynským kútom, izby, kúpeľne, samostatného WC, 2 veľkých spální na poschodí a priestranného balkóna. 

Tento vynikajúco dispozične riešený byt vznikol na 3. podlaží obytného domu. Strešný priestor bytu sa efektívne prepojil vnútorným schodiskom so 4. podlažím. Dôraz je kladený na pohodlné a praktické usporiadanie dennej a nočnej časti.

Byt je dodávaný v štandarde. Znamená to, že byt je vybavený vstupnými bezpečnostnými a protipožiarnymi dverami, steny a stropy bytu sú kompletne vymaľované bielym hygienickým náterom. Plávajúce podlahy celom byte, v kúpeľni a WC je dlažba, kúpeľne sú kompletne dokončené vrátanane sanity a obkladu.

Všetky byty v obytnom dome majú samostatné meranie elektrickej energie. Vykurovanie je riešené elektrickým podlahovým vykurovaním so samostatným ovládaním pre každý byt. Teplá úžitková voda bude zabezpečená vlastným elektrickým ohrievačom vody so zásobníkom. Každý byt má vlastné meranie spotreby studenej vody. Vetranie je zabezpečené prirodzeným vetraním prostredníctvom okien, prípadne ventilátorom s dobehom.  

Ku každému z bytov patrí vonkajšia kobka, ktorá sa nachádzať na uzavretom dvore patriacom bytovému domu. Kobka je vhodná na uskladnenie bicyklov, kočíkov, lyží a pod.

V okolí bytového domu Kukučín nájdete prakticky všetko. Či preferujete dobrú dostupnosť služieb, obchodov alebo možností na kultúrne vyžitie, vašu voľbu máte poruke.

V projekte Kukučín vám prinášame 7 bytov a 2 komerčné nebytové priestory. Zo 7 bytov sú 4 byty pôvodné a spolu so spoločnými priestormi bytového domu prechádzajú kompletnou rekonštrukciou. Komerčné nebytové priestory sa nachádzajú v suteréne bytového domu, majú vlastné vchody z ulice a sú teda od obytnej časti úplne oddelené. Momentálne sa v týchto priestoroch nachádza prevádzka predajne obuvi a malá rodinná pekárnička.

 Cena 182 500 € (cena je uvedená bez DPH). 

Maklér:

makler
Maklér:Petra Turňová
Telefón:0917921889
E-mail:turnova-ZVNC-rkdion.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.